شهر مدرک - بزرگ ترین سایت فروش مدرک تحصیلی با استعلام در ایران
شهر مدرک - خرید مدرک تحصیلی - مدرک تحصیلی معتبر - مدرک دانشگاهی با استعلام - مدرک فوری

خرید مدرک کارشناسی ارشد آزاد

مقدمه

امروزه نگرانی قبول نشدن در کنکور سراسری در بین دانش آموزان کمتر شده است. زیرا با قانونی شدن خرید مدرک و دادن مجوز دانش آموزان می توانند مدرک هر رشته و مقطعی که می خواهند را خریداری کنند. خرید مدرک گزینه بسیار مناسبی برای دانش آموزانی است که موفق به قبولی در کنکور نشده اند. مؤسسات وزارت علوم با دادن مجوز به فروش مدرک باعث شده اند که این امر رواج پیدا کند؛ اما شما باید توجه داشته باشید که خرید مدارکی مثل خرید مدرک کارشناسی ارشد آزاد خود را تنها از مؤسسات معتبر انجام دهید. مدرک تحصیلی شما می تواند راه موفقیت را برای شما هموار کند و شما با استفاده از مدرک تحصیلی خود می توانید استخدام ارگان های رسمی دولتی شوید. حتی با استفاده از این مدرک می توانید به خارج از کشور مهاجرت کنید و در آن جا ادامه تحصیل دهید. در ادامه به طور کامل به جزئیات خرید این مدرک خواهیم پرداخت.

خرید مدرک کارشناسی ارشد آزاد
خرید مدرک کارشناسی ارشد آزاد

خرید مدرک کارشناسی ارشد آزاد معتبر 

یکی از راه هایی که می تواند محصلان و غیر محصلان را به موفقیت برساند، خرید مدرک کارشناسی ارشد آزاد است. در دیدگاه برخی افراد این امر ناعادلانه خواهد بود و به همین دلیل در ادامه به جنبه های مثبت و منفی خرید مدرک کارشناسی ارشد آزاد می پردازیم. دلایل بسیاری وجود دارد که باعث شده است دانشجویان به فکر خرید مدرک باشند تا بخواهند از طریق تحصیل آن را کسب کنند. این دلایل عبارت اند از:

با خرید مدرک تحصیلی می توان بسیاری از این موانع را حل کرد و راه موفقیت را به سرعت طی کرد. در اکثر مؤسساتی که مدارک تحصیلی می فروشند مدارک زیادی از پیش دانشگاهی تا دکتری به فروش می رسد. به همین دلیل جای نگرانی برای پیدا کردن مقطع مورد نظر خود نیست. شما حتماً باید توجه داشته باشید که مدرکی که خریداری می کنید برای ارگان های دولتی نیز قابل استفاده باشد.

خرید مدرک کارشناسی ارشد آزاد معتبر 
خرید مدرک کارشناسی ارشد آزاد معتبر 

اعتبار مدرک کارشناسی خریداری شده

هنگام خرید مدرک کارشناسی ارشد آزاد شما باید به نکات بسیار مهمی توجه کنید. در ادامه به چند مورد از این نکات می پردازیم.

چرا باید مدرک کارشناسی ارشد آزاد را بخریم؟

مدرک تحصیلی یکی از مواردی است که امروزه همه ی افراد باید داشته باشند. زیرا هر فعالیتی در ایران نیاز به مدرک دارد و حتی اگر شما مهارت خاصی هم داشته باشید بدون مدرک نمی توانید در سازمان های دولتی فعالیت کنید. البته در برخی موارد بدون مدرک تحصیلی استخدام می شوید که باز هم امکان افزایش حقوق و ترفیع برای شما وجود ندارد زیرا مدرک ندارید. در برخی موارد افراد خواهان این دسته از شغل ها هستند و می خواهند پس از مدتی ترفیع بگیرند و افزایش حقوق داشته باشند؛ اما حوصله ادامه تحصیل ندارند. در این شرایط می توان برای خرید مدرک کارشناسی ارشد آزاد اقدام کرد و مسیر پیشرفت را به سرعت و آسان تر طی نمود. این مدارک اگر معتبر باشند و از مؤسسه معتبر خریداری شوند، قابل استعلام هستند. به همین دلیل شما می توانید با خیالی راحت مدرک هر مقطع در هر رشته دلخواه را خریداری کنید.
از مدارک تحصیلی چه استفاده ای می شود؟

از مدارک تحصیلی خریداری شده برای اهداف و مکان های مختلف می توان استفاده کرد. یکی از این موارد آزمون های استخدامی است که در آن ها مدرک تحصیلی اهمیت بالایی دارد. شما با داشتن مدارک تحصیلی در این آزمون ها شانس بالایی خواهید داشت. همچنین از این مدارک تحصیلی می توانید در سازمان های مختلف دولتی و حتی غیر دولتی نیز استفاده کنید و با ارائه دادن مدارک تحصیلی خود به این سازمان ها مشغول به کار شوید. همچنین از این مدارک برای مهاجرت کردن به کشورهای دیگر استفاده می شود. شما با استفاده از این مدارک می توانید به کشورهای دیگر مهاجرت کنید و در آن جا ادامه تحصیل دهید. از دیگر استفاده های این مدارک این است که شما از این مدارک می توانید در دانشگاه های ایران استفاده کنید. (دولتی یا غیر دولتی بودن دانشگاه فرقی ندارد) بنابراین خرید مدرک می تواند راه شما را هموار کند و به راحتی به موفقیت برسید.

مدرک کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

موسسه ای که از آن مدرک را خریداری می کنید باید مدرک را به صورت قانونی و معتبر به شما ارائه دهد. همچنین این مدارک باید از وزارت علوم تحقیقات و فناوری تأییدیه داشته باشد و تمامی مدارک به صورت قانونی صادر شود. علاوه بر این ها تمامی مدارک باید به طوری باشند که بتوان استعلام آن ها را از وزارت خانه ها و دانشگاه های مرتبط گرفت. برای مدرک شما باید پرونده فیزیکی و الکترونیکی در وزارت خانه و دانشگاه تشکیل شود. نمرات ریزی که در مدرک ثبت شده اند باید قابلیت استعلام گیری داشته باشند تا بتوان اعتبار آن ها را سنجید. همه ی این ها را می توانید با خرید مدرک کارشناسی ارشد آزاد از یک مؤسسه معتبر داشته باشید و استفاده های بسیاری از این مدرک نمایید. حتماً توجه داشته باشید که مدارک بر اساس اطلاعات شخصی شما ثبت شود. برای مثال در هنگام خرید مدرک کارشناسی ارشد آزاد باید توجه داشته باشید بر روی مدرک شماره ثبت، مهر دانشگاه و وزارتخانه و هولوگرام ثبت شده باشد که در غیر این صورت مدارک قابل پیگیری و استعلام نخواهد بود. از مزایای این مدارک این است که می توان در خارج از کشور تحصیل کرد و حتی استخدام سازمان های رسمی دولت شد.

زمان خرید مدرک کارشناسی ارشد آزاد

یکی از دیگر مسائلی که بسیار دارای اهمیت است و در پروسه ی خرید مدرک سؤالات بسیاری در رابطه با آن می شود، زمان خرید مدرک کارشناسی ارشد آزاد است. زمان مشخصی در رابطه با این موضوع اعلام نشده است و نمی توان زمان دقیقی را نام برد. اما اگر بخواهیم به طور حدودی بگوییم، تقریباً بین سه الی چهار هفته زمان خواهد برد. زمانی که این کار از شما می گیرد نسبت به مدرکی که اخذ می کنید متفاوت است. به دلیل کم بودن این زمان و از دست ندادن تایم زیاد کاربران، همچنین صرفه جویی در هزینه این امر رواج زیادی پیدا کرده است.

درباره مدرک کارشناسی ارشد آزاد

با خرید مدرک فوق لیسانس به راحتی می توانند حقوق خود را افزایش دهند. همچنین قادر خواهند بود که در بازار کار مشغول به فعالیت شوند. جهت بررسی قیمت هر یک از مدارک کارشناسی ارشد باید نوع رشته و همچنین پروسه ای که برای دریافت مدرک طی می شود را در نظر بگیرید. یکی از شعبه های دانشگاه آزاد در سال هزار و هشت صد و نود و شش تأسیس شد که به نام دانشگاه آزاد اسلامی تهران شناخته می شود. این دانشگاه تحت نظارت وزارت علوم و تحقیقات و فناوری است و عملکرد این دانشگاه در وزارت خانه مورد بررسی قرار می گیرد. این دانشگاه از دوازده دانشکده تشکیل می شود که بهتر است قبل از خرید مدرک کارشناسی ارشد آزاد این دانشکده ها را بشناسید:

 1. دانشکده مهندسی
 2. دانشکده کامپیوتر
 3. دانشکده علوم کشاورزی و صنایع غذایی
 4. دانشکده مکانیک و برق
 5. دانشکده مهندسی نفت و شیمی
 6. دانشکده معماری و هنر
 7. دانشکده علوم پزشکی
 8. دانشکده منابع طبیعی و محیط زیست
 9. دانشکده مهندسی عمران
 10. دانشکده علوم پایه
 11. دانشکده تجارت و اقتصاد
 12. دانشکده حقوق و الهیات و علوم سیاسی

خرید مدرک کارشناسی ارشد آزاد با استعلام 

همان طور که گفته شد دریافت مدرک از دانشگاه آزاد امر بسیاری پیچیده ای است به همین دلیل برخی کاربران اقدام به خرید مدرک کارشناسی ارشد آزاد می کنند تا این مسیر را با سرعت بالاتری طی کنند. برای خرید این مدرک باید تمامی مراحل را قانونی طی کنید. در ابتدای این مراحل اطلاعات دانشجو به همراه ریز نمرات آن ارسال می شود. پس از آن از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری تأییدیه کسب می شود. شما می توانید برای مطمئن شدن از اعتبار مدرک خریداری شده از طریق یک مؤسسه قانونی استعلام بگیرید. تنها یک مؤسسه قانونی وجود دارد که پس از خرید مدرک کارشناسی ارشد آزاد می توانید در آن جا مدرک را استعلام بگیرید. یعنی به طور کلی، مدرک شما یک کد خواهد داشت که از طرف وزارت علوم و تحقیقات و فناوری است. این کد به نام کد تأییدیه وزارت علوم، تحقیقات و فناوری شناخته می شود و با استفاده از آن می توان اعتبار مدرک را استعلام گرفت. برخی از مؤسسه ها بدون دادن مسئولیتی به شما تمامی کارهای خرید مدرک کارشناسی ارشد آزاد را انجام می دهند و زحمتی برای شما به جز هزینه ای که پرداخت می کنید نخواهد داشت.

جمع بندی

گاها خرید مدرک گزینه ی مناسب تری از تحصیل در رشته مورد نظر است. کمبود وقت یکی از دلایل اصلی افرادی است که به دنبال خرید مدرک می روند. یکی از مقاطع تحصیلی که می توان نسبت به خرید مدرک آن اقدام نمود، مقطع کارشناسی ارشد است. به طور کلی می توان گفت برای هر کاری ارائه دادن مدرک تحصیلی امری ضروری است. یکی از راه هایی که شما می توانید با استفاده از آن استخدام شغل های دولتی شوید، ارائه دادن مدرک تحصیلی مرتبط است. برای افرادی شرایط، زمان و حوصله ادامه ی تحصیل ندارند؛ شرایطی فراهم شده است که مدرک تحصیلی خریداری کنند. این مدارک دارای مجوز هستند و اعتبار دارند و در برخی موارد قابل استعلام گیری هستند؛ بنابراین اگر تمایل به خرید مدرک کارشناسی ارشد آزاد دارید می توانید بدون تحصیل، فقط در بین سه الی چهار هفته مدرک تحصیلی معتبر خود را خریداری نمایید و در بهترین ارگان های رسمی استخدام شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به کمک نیاز داری؟ با ما در تماس باشید!
شروع گفتگو
سلام! برای چت در WhatsApp روی یکی از اعضای زیر کلیک کنید